dikiş ipliği üreticileri

Dikiş İpliği Üreticileri

Dikiş ipliği üreticileri, Tür İp olarak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu oranda ve kalitede üretim yapmak ve 4000 değişik renk skalasını daimi olarak stoklarımızda mevcut bulundurmak, son sistem cihazlarla ve yüksek standartta ürettiğimiz ipliklerimizi müşterilerimize gerektiği anda hızlı bir şekilde teslimat yapabilme koşulunu eksiksiz olarak yerine getirebilmek, birinci prensibimizdir.

Sektörde 45 yıldan fazla bir süredir hizmet vermenin bir getirisi olarak, sürekli kendimizi daha iyi koşullara taşımak ile ilgili araştırma ve geliştirme çalışmaları ile gelişen teknolojik koşullardan maksimum oranda yararlanmayı ve doğal olarak müşterilerimizi de bu olanaklardan faydalandırmayı amaçlamaktayız. Üretim tesisimiz, İstanbul Tuzla ilçesinde mevcut bulunmakta olup, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi standartına uyumlu olarak hizmet vermeye özen göstermektedir. Tür ip standartlarını sürdürmeye yönelik OEKO-TEX Standard 100 Class I ile uyumlu olan ve laboratuvarlarımızda en son standartlarda üretilmesi amacı ile testlere tabii tutulmuş çeşitli hammadde ve ürünleri kullanmaya özen göstererek, yüksek standartlarda ve üst kalitede üretilmiş olan dikiş ipliklerimizi uzun yıllardır dünyanın elli ülkesine ihraç etmeye devam etmekteyiz. Türkiye ve dünyanın çeşitli bölgelerinde 170 adet bayiye sahip bulunmaktayız ve yüksek kalitede ürettiğimiz ürünlerimizi dünyanın her yerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırmaya gayret göstermekteyiz.

Dikiş ipliği üreticileri arasında ön kulvarlarda yer almak için sürekli yenilenmek, daha çok çalışmak, gelişen güncel koşulları ve teknolojik standartları yakalamak gerektiğinin farkındayız ve tüm ekibimiz ile sürekli olarak bu koşulları yerine getirmek için çalışmalarımızı sürdürmekte, yeni koşullara ayak uydurmaya özen göstermekte ve kendimizi geliştirmekteyiz. Çalışan memnuniyetinin ekibin bütün alanına pozitif anlamda katkı sağladığının bilincinde olarak çalışma arkadaşlarımızın memnuniyetine ve çalışma koşullarının yüksek standartlara uygun olması konusunda son derece titiz davranmak, başlıca önem verdiğimiz konular arasında yer almakta olup, bununla beraber çalışanlarımızın güvenliğini maksimum düzeyde sağlamak amacı ile tesisimizde SO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Standardına uygun şekilde hareket etmekteyiz. Olası kaza ve risk faktörlerine karşı her türlü önlemi almaya ve oluşabilecek problemleri bertaraf etmeye yönelik davranmaya, çevre dostu olmaya, israftan kaçınmaya ve atıklarımızı dönüştürmeye, çevreye mümkün olduğunca zarar vermeyecek şekilde üretim yapmaya özen göstermekteyiz. Çalışanlarımızın da yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olup daha verimli olabilmeleri için kurum içi eğitimler ve toplantılar içeren çalışmalar yapmaktayız. Bu çalışmalar sırasında çalışan memnuniyetini ölçen testler yaparak olası problemlerin ve memnuniyetsizliklerin önüne geçmeyi hedeflemekteyiz. Çalışanlarımızın motivasyonunu arttırıcı etkinlikler ve çeşitli organizasyonlar ile ekip ruhunu birbirine bağlı, dinamik, motive ve diri tutmanın öneminin altını çizmekteyiz.

45 aşkın süredir hizmet veren bir tesis olarak, kalite ve güvenlik konularından taviz vermemenin, beraberinde başarıyı ve gelişmeyi getiren en önemli faktörlerden biri olduğunun bilincindeyiz. Dolayısıyla departmanlarımızın her birinde bu kuralı uygulamaya ve kalite şartlarımızı korumaya riayet ediyoruz. ISO 9001, 14001, 45001,27001 standartlarına uyum sağlayarak üretim aşamalarımızı daimi olarak kontrolden geçirmekte ve üretim ve iş güvenliği konusunda oluşabilecek aksaklıkların önlenmesi için gereken koşulları yerine getirmeye dikkat etmekteyiz. Dikiş ipliği üreticileri sektöründe kaliteyi üstün tutmanın yanında hızlı servis vermenin de birinci derecede önem taşıdığına dikkat ederek, hızlı servis ağımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını aksatmadan zamanında teslim etmeye ve stoklarımızı dolu bulundurmaya azami şekilde önem göstermekteyiz. Üretim zincirimizin eksiksiz işlemesi ve bununla doğru orantılı olarak teslimat ağımızın da sekteye uğramadan seri bir şekilde çalışabilmesi, anında ulaşılabilir ve çözüm odaklı olabilmesi için gerekli kontrolleri ve takipleri gerçekleştirmeye gayret etmekteyiz.

Tesisimizde, dünya çapında hizmet veren dikiş ipliği üreticileri olarak, son model ve sistemde cihazlar kullanmakta ve yüksek standartlardaki cihazlarımızın bakım ve kontrol çalışmalarını aksatmadan yerine getirmekteyiz. Gelişen teknolojik koşullara göre güncellenen teknikler ve yöntemleri kendi çalışma sistemimize uyarlamak ve kaliteyi daha da ileri seviyeye taşımak için araştırmalar yapmakta ve ekibimiz ile birlikte üretim sistemimize uygulamaktayız. Amacımız, sahip bulunduğumuz seviyeyi korumak, daha da yüksek noktalara taşımak, siz müşterilerimize her zaman en yüksek standartlarda ve en üst kalitede hizmet vermek, üretmek, üretirken mutlu olmanın hazzını yaşamak , aynı zamanda doğaya ve çevreye saygılı ve duyarlı olmaktan ibarettir.

Sizin İçin Seçtiklerimiz

kalyon

Kalyon

Kalyon merkezindeki ilikli elyaf üzerine polyester kaplanmış yüksek kalitede..

daha fazla detay
türip

Türip

Kesik elyaf pürüzsüz yapısı sayesinde hazır giyim sektöründe en çok tercih..

daha fazla detay
türkot

Türkot

Kesik elyaf pürüzsüz yapısı sayesinde hazır giyim sektöründe en çok tercih..

daha fazla detay
türsan

Türsan

Kesik elyaf pürüzsüz yapısı sayesinde hazır giyim sektöründe en çok tercih..

daha fazla detay