Türip, gelişime açık, dinamik ve güçlü kadrosuyla sizlere mükemmel bir iş olanağı sunar. Uzun seneler beraber çalışmak istediğimiz iş arkadaşlarımızdan beklentilerimiz, iş disiplini, iş ahlakı, üretkenlik ve işin sahiplenilmesidir.

Sen de aramıza katılmak istiyorsan turip@turip.com.tr adresine cv'ni gönderebilir veya fabrikamıza gelerek iş başvuru formunu doldurabilirsin.

kariyer

TÜRİPTE ORYANTASYON: Ailemize katılan her yeni çalışanımıza firmamızın tanıtımı, iş süreçleriyle ilgili eğitimler verilir. Bu oryantasyon programı maksimum 7 gün olarak belirlenmiştir. Çalışanın göreviyle uyum sağlanamaması durumunda fabrika içerisinde rotasyon yapılarak daha uygun bir pozisyon imkanı verilmektedir.

TÜRİPTE KARİYER: Kendini geliştirmek isteyen, kendine yatırım yapan her çalışanımıza Türip içerisinde kariyer değişikliği imkanı bulunmaktadır.

TÜRİPTE PERFORMANS: Polivalans Tablosu ışığında çalışanlarımızın yetkinliklerine ve performans kriterlerine göre çalışmalar sürdürülür.

TÜRİPTE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ: İlgili mevzuat ve yönetmelikler doğrultusunda tehlikeli sektördeki firmamızı standartlarını arttırmaya yönelik hedeflerimiz bulunmaktadır. İş Güvenliği Uzmanlarımız ve İş yeri hekimlerimizle risk yönetimini ele alıyoruz.